Oferta warsztatowa

Ceramika to świetny, twórczy sposób na relaks. Do tego można stworzyć coś trwałego i pięknego, coś z czego można będzie potem z przyjemnością korzystać.

Moja pracownia otwiera swe drzwi i zaprasza do skorzystania z przestrzeni, narzędzi, gliny i szkliw. Tzw. "Pracownia otwarta" to oferta skierowana do osób, które miały już do czynienia z gliną. Cena 20 zł/1 godz. Przy 3 godz. jednorazowo - 50 zł.  W cenie glina i szkliwa bez limitu. Dodatkowo płatny wypał: 7zł/kg na biskwit, 10 zł/kg wypału szkliw do 1100*C i 14zł  powyżej 1100*C.

Jeśli jeszcze nie pracowałaś/eś z gliną a chcesz zacząć tę przygodę i jesteś zainteresowana/y indywidualnym kursem zapraszam do kontaktu (i obserwowania ;) ) poprzez facebook    lub instagram  .

W październiku rusza nowy kurs Ceramika dla początkujących. Kurs jest dwustopniowy, obejmuje 2x5 spotkań po 2,5 godziny zegarowej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy palonka.ceramics@gmail.com

Regulamin kursu „Ceramika od podstaw”

 

1. WARUNKI UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

Organizatorem i prowadzącą kurs jest Magdalena Banaś.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest akceptacja niniejszego Regulaminu, wypełnienie Karty Uczestnictwa, dokonanie opłaty za zajęcia i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uczestnicy przyjmowani są według kolejności zgłoszeń (wpłaty przynajmniej pierwszej raty), do wyczerpania wolnych miejsc. W przypadku rezygnacji z kursu minimum tydzień przed jego rozpoczęciem wpłata zostanie zwrócona.

 

2. PŁATNOŚĆ ZA ZAJĘCIA

Kurs to 10 spotkań po 2,5 h Koszt kursu to 800zł. Warunkiem uczestnictwa jest opłata za kurs przed jego rozpoczęciem. Płatność może być podzielona na dwie raty po 400 zł, przy czym druga ratę należy uiścić przed zajęciami nr 6.

Zajęcia odbywają się wg ustalonego harmonogramu. W dni ustawowo wolne od pracy zajęć nie ma.

Nieobecność na zajęciach nawet jeśli usprawiedliwiona, nie zwalnia z obowiązku opłaty. Wyklucza się zwrot wniesionych opłat za zajęcia z powodu rezygnacji lub nieobecności uczestnika. W uzasadnionych, pojedynczych przypadkach zajęcia mogą zostać odrobione w dogodnym dla obu stron terminie.

 

Rezygnację z zajęć należy zgłosić na piśmie lub mailowo na adres palonka.ceramics@gmail.com nie później niż tydzień przed ostatnimi opłaconymi zajęciami (a więc przed 6 zajęciami) Opłata za opłacone zajęcia nie jest zwracana.

 

3. Prowadząca ma prawo nie wpuścić na zajęcia oraz skreślić z listy, Uczestnika, który mimo dwukrotnego upomnienia wciąż zalega z opłatą, oraz usunąć z zajęć Uczestnika, którego zachowanie jest naganne, odbiega od ogólnie przyjętych norm, utrudnia prowadzenie zajęć i rażąco narusza regulamin zajęć

 

 

Wypał komercyjny, dla osób z zewnątrz

Cena 9 zł/kg na biskwit, 14 zł/kg  wypał niski i 18 zł/kg powyżej 1100*.  Bardzo ważne, by osoba która oddaje swoje prace do wypału BYŁA PEWNA  z jakiej gliny są one wykonane.

 

Oferta dla szkół i przedszkoli

Jestem magistrem pedagogiki i prowadzę też zajęcia wyjazdowe w szkołach, przedszkolach, podczas zimowisk i półkolonii. Cena za dziecko to 35 zł (ale nie mniej niż 300zł za grupę). Zajęcia trwają ok.2 godzin,w cenie glina, 1 wypał i dostawa wypalonych prac. Zajęcia bez wypału w cenie 20 zł za dziecko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl